Menu

SON SÖZ …

Bak arkadaşım, artık bu işin şakası kalmadı.

Bu ÜLKE kaosa gidiyor, hukuksuz bir ülkeye gidiyor, adaletin olmadığı, özgürlüklerin kısıtlandığı bir ülkeye doğru gidiyor.

Ne olur biraz görmeye çalış..

Sen bu ülkede doğdun, büyüdün, belki bir çok kez oy kullandın, hiç şimdiye kadar bu kadar adaletsiz bir seçim hazırlığı gördün mü?

Şimdiye kadar TARAFSIZ kalacağına yemin eden bir Cumhurbaşkanının neredeyse bütün siyasi parti liderlerinden daha çok miting yaptığını gördün mü?

Şimdiye kadar bu kadar NEFRET kokan söylemler dinledin mi?

Reza parasını faizi ile alırken hiç vicdanın sızlamadı mı? Haklı mıydı o kara paralarını alırken, senin benim vergilerimizle toplanan haram paraya bir de faiz ödenmesi?

Senin de eşin, sevgilin var, belki çalışıyor bir şirkette, belki gülmeyi çok seviyor. Hiç için sızlamadı mı birilerinin çıkıp KADIN’ın çalışması fuhuşa teşviktir, çok gülen kadın ahlaksızdır demeleri.

Dinin bütün olabilir, Allah il senin aranda, ama hiç mi için sızlamadı birileri ” Google’dan ayet bulup sallıyorum ” dediklerinde..

Allah bağışlasın belki çocuğun var, belki de kız çocuğun, kendisine dernekler, vakıflar kuran birileri çıkıp ” 9 yaşında kız evlenebilir ” dediğinde içinde demedin mi bu ne diyor diye? Allah korusun kendi kızının başına böyle bir şey gelse kabul eder misin?

Bu kadar kadın cinayeti sana tuhaf gelmiyor mu? Yazık değil mi o kadınlara? Hepsi mi namussuz?

Ayakkabı kutularında paraları gördüğünde belki inanmadın, evlerde kasalar bulununca belki inanmadın ama bak hepsi paralarını GERİ aldı, demek ki onlarınmış, hala aynı mı düşünüyorsun?

Ne olur aklını başına al, bu ülke hepimizin, bizleri ayrıştıran, bizleri bölen, her şeye DİN – İMAN sokan, kefenlerden bahseden, Kuran sallayan insanların peşinden gitme artık.

Bilim, Müzik, Sanat bunların hepsi unutuldu, bizim çocuklarımıza bırakacağımız mirası Atatürk yıllar önce bize söyledi, öğretti, Cumhuriyeti kurdu ve bizlere emanet etti.

Ona sahip çık, bu SON şansın değil tabi, ama şuan inan her geçen gün SONA yaklaşıyoruz, bugün ve yarın tekrar düşün ve ona göre OY ver, hala AKP diyorsan da, yolun açık olsun kardeşim..

Sevgiler,

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN