Menu

Gündem … 20 Haziran 2015

Gelir gelmez okuduğum detaylı haber sitelerinden ve gazetelerden çıkardığım sonuç….

AKP ile MHP bir çok konuda birbirine yaklaşmış.

Koalisyon kuracaklar mı bilemiyorum AMA Sayın Kılıçdaroğlu’nun ” Gel başbakan ol, koalisyonu kuralım ” önerisini saçma sapan bir yorum ile geri çeviren Sayın Bahçeli’ye sormak lazım cidden.

Meydanlarda AKP’ye ve Sayın Cumhurbaşkanınıa en çok saldıran siz oldunuz. Öyle şeyler söylediniz ki yalanır, yutulur değil.

Ve bu halk bir tek sizin partinizi yükseltti, oyunuzu korumadınız, arttırdınız.

Şimdi ya AKP ile ittifak veya Ana Muhalefet olmak istiyorsunuz, NEDEN bu ülkeyi yönetmeyi düşünmüyorsunuz, çok merak ediyorum.

O yolsuzluklarını dile doladığınız bir parti ile ve o partinin seçtiği Cumhurbaşkanı ile nasıl çalışacaksınız? Bunu sizlere oy veren kendi tabanınıza nasıl açıklayacaksınız?

Amaç Vatan, Millet, Ekonomi, Türkiye’nin geleceği ise, siz bu geleceği vereceğiniz bu karar ile yok edeceksiniz Sayın bahçeli ve MHP Milletvekilleri.

Tabi bu benim görüşüm, belki henüz her şey bitmemiştir AMA eğer gerçekten böyle bir koalisyona evet diyecekseniz, çok Ah alacaksınız, buna inanın.

Türkiye’nin eline tarihi bir fırsat geçmişken, bütün yolsuzlukları araştırabilecek ve Yüce Divan’a gönderebilecek, seçim barajını kaldırabilecek bir Hükümet kurabilme olasılığı varken, tekrar AKP ile devam etmek….

Çok yazık olacak bu ülkeye çok yazık …

Sevgilerimle,

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN