Menu

Gündem …. 27 Mayıs 2015

Bir kaç gün de olsa Türkiye’den ve siyasetten uzak durayım, haber okumayayım, dönünce nasılsa değişen bir şey olmayacak, kaldığım yerden devam ederim diyorum.

AMA dayanamıyorum, yine okuyorum ve tabi yine çıldırıyorum.

Bir insan taam 1,5 yıldır HER GÜN ama HER GÜN aynı konuşmayı, aynı örnekleri anlatmayı, aynı stratejiyi izlemeyi nasıl yapabilir?

Müslüman olduğunu söyleyen bir İNSAN, 77 milyondan oluşan, farklı dün ve kültürleri bugüne kadar içinde barındırmış bir ülkeyi bölmek için nasıl bu kadar ÇABA gösterebilir?

Bir İNSAN doğru olmadığını bile bile, herkesi bile bile yanıltmak için bir kitle karşısına çıkıp bu yalan haberleri nasıl dile getirebilir?

Bir İNSAN sırf iktidar uğruna, sırf seçim kazanabilmek için, sırf bu ülkede bir kaç sene daha başta kalabilmek için bir ülkenin kaderiyle bu kadar nasıl oynayabilir?

Hadi o İNSAN bunu oynamaya yeltelendi, hadi ben buyum, böyle yapacağım dedi…

Bu ülkede bir tek İNSANIN istediklerine YETER diyebilecek hiç mi İNSAN kalmadı? Bu İNSANIN yaptığı şeylere ARTIK YETER diyebilecek bir tane Siyasetçisi yok mu bu AKP’nin?

300 den fazla milletvekilinin HEPSİ mi körü körüne bu kadar bağlı bu iNSANA, hiç kendi kendine düşünmüyor mu? Hepsi mi bu kadar vurdumduymaz ülkesine karşı?

Aklım almıyor cidden aklım almıyor…

Türkiye’nin nereye gittiğini göremiyorlar mı? Vicdanen hiç bir rahatsızlık duymuyorlar mı?

Sonuçta bu İNSAN da fani, bir gün gelecek o da bu Dünyadan göçecek, hepimiz gibi, o zaman ne olacak?

Vicdanları ile baş başa kalacaklar….

İşte o gün HESAP GÜNÜ olacak, o günü 3 5 sene daha seçim kazanarak gecikteremezsiniz, o gün BİR GÜN gelecek…

Sevgilerimle,

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN