Menu

Gündem … 17 Aralık 2015

Tarih 17 Aralık 2013.

Sabah yatağından yeni kalkanlar televizyonlarını açtıklarında müthiş bir haber duydular.

Cumhuriyet Baş Savcısı Celal Kara ve Emniyet Birimleri, bazı bürokratlar, iş adamları, üst düzey Banka Yöneticileri ve aralarında 3 Bakan oğlunun da bulunduğu, iş adamı Ali Ağaoğlu ve Reza Sarraf’ın da bulunduğu bir çok kişiyi göz altına alıyordu.

Eş zamanlı yapılan bir operasyondu ve Türkiye’de her şey durdu.

Olay o kadar büyüktü ki, Baş Savcıya yardımcı iki tane daha baş Savcı atandı.

Her şey o kadar net ve su götürmezdi ki, evlerde kasalar, ayakkabı kutularında milyon dolarlar, eurolar, hediye edilen saatler, gömlek kutuları.

Herkes bunları televizyonlarda seyretti, sonra tapeler yayınlanmaya başladı. Hepimiz tape manyağı olduk, gece gündüz kimse ekran başından ayrılmıyor, duyanlar duymayanlara haber veriyordu, tapeler anında dinleniyor ve paylaşılıyordu.

Bu arada affedersiniz orospulara verilen bahşişler mi, gömlek kutularındaki dolarlar mı, kupon araziler mi, Babacım babacımlar mı, televizyonları ve medyayı kontrol altına almalar mı, dinlemediğimiz tape kalmadı. Google’dan ayet sallayanlardan tutun da, bavullar ile taşınan Eurolara kadar her şeyi dinledik, gördük, videolarını seyrettik.

Tabi bütün bunlar İnternetin yasaklanmasına kadar geldiyse de, çareler hep vardı, bulundu, yayınlandı, seyredildi.

Sonra ne oldu …

İşte SONRA Paralel Yapı söylemi başladı ve her şey bitti….

Önce Savcılar görevden alındı, sonra bir sürü savcı, polis yer değiştirdi, ifadeler değişti, deliller kayboldu, kaybedildi ve tutuklananların hepsi birkaç ay içinde SERBEST kaldı.

Bu arada el konulan paralarını da FAİZİYLE iade ettik iş adamlarına, hepsinden bir de özür diledik.

Ayakkabı kutuları, gömlek kutuları unutuldu ve hepsi birden karşımıza çıkıp, HİÇ BİRİMİZİN UNUTAMAYACAĞIN o tabloyu oluşturdular, hepsi birden seçimlerden sonra BALKONA çıkıp, el ele tutuşup poz verdiler.

Ve biz bunu seyrettik….

O yüzden bugün tarihin KARA bir GÜNÜDÜR. Türkiye’nin beklide tarihindeki en büyük yolsuzlukları ÖRT BAS edilmiş, ve milletin gözünün içine baka baka BİZ YAPTIK ama SİZ BİR ŞEY yapamadınız denmiştir.

O kişilerin hepsi hala bir yerlerde, iş adamları paralarına para katıyor.

MİLLETİN A ..na koyanlar bugün plaket veriyoruz, Orospuya bahşişi önce vereceksin diyene de İHRACAT ÖDÜLÜ veriyoruz.

Hiç kusura bakmayın, MÜSTAHAKTIR.

Toplum nasıl yönetilmek isteniyorsa öyle yönetilir ve bizim Halkımız 17 Aralık’ta da böyle istedi, 1 Kasım 2015 te de böyle istedi.

Daha fazla söze gerek yok ….

Ancak eğer ADALET varsa ki Kenan Evren’in adaleti 30 yıl sonra da olsa geldi, bugünlerin de bir gün hesabı sorulacaktır. O kişiler BİR GÜN hesap verecekler, belki biz göremeyeiz ama bunu gören çocuklarımız olacak ve diyecekler ki ….

“ Nasıl olmuşta bu insanlar bu kadar sene cezasız kalmış, bu yaptıklarını bu HALK nasıl onaylamış, nasıl %50 ile tekrar iktidar olmuşlar, inanılacak gibi değil. “

Bir gün inşallah bunu duyacak kadar yaşamak en büyük dileğim.

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN