Menu

En son seyrettiğim 5 yeni film …

En son seyrettiğim 5 film önerisi ….

1- Stajyer : Dün gece seyrettim. Şu kadarını söylemek isterim, son zamanlarda seyrettiğim en güzel, mesaj dolu, keyifli ve bir o kadar da başarılı bir film. Zaten baş rol oyuncuları yeter, birisi yılların eskitemediği Robert de Niro, diğeri güzeller güzeli Anne Hathaway. Konusundan tutun da oyunculuklarına kadar 10 numara bir film diyebilirim. Ve filmin her sahnesi MESAJ dolu, emekli insanlar, çok çalışan kadınlar, evlilik, kadının iş hayatının evliliğe etkisi, yani anlatamam, çok ama çok başarılı buldum. Hiç sıkılmadan ve enerjiniz düşmeden AİLECEK seyredebileceğiniz bir film.

2- Denizin Ortasında : Modern Mobi Dick. Çekimler müthiş başarılı, oyuncular çok iyi ve her anı heyecan içinde gecem bir 2 saat. ben bu filmi de çok beğenerek izledim, sinemada 3D seyretmek çok daha keyifli olacaktır eminim ama ben internet üzerinden seyrettim, fragmanlarını sinemada görmüştüm, olanağınız varsa sinemada seyredin, yoksa evde de seyretseniz keyif alacaksınız.

3- Marslı : Şimdi anımsayamadım, bir arkadaşım bu filmi seyrettikten sonra yaşamını gözden geçirdiğini ve çok etkilendiğini yazmıştı. ben de biraz o gözle seyrettim. Matt Damon müthiş oynamış, bir kere onun hakkını evrmem lazım. Sonra arkadaşıma katılıyorum, bu filmde birbirinden farklı mesajlar içeriyor. Mesela; En büyük zrluklar karşısınad bile PES etmemeyi, Olumlu Düşünceyi. Seyrederseniz sıkılmazsınız, emin olun. Başarılı buldum.

4- Diriliş : Star Wars’u seyretmeye gittiğimizde bu filmin de fragmanını görmüş ve çok etkilenmiştim. Filmi çok etkileyeci bulmadığımı söylemeliyim ama Leonardo di Caprio yine olağanüstü oynamış, yani oyunculuk açısından gerçekten diyecek bir sözüm yok ama film çok karanlık ve stresli. Hani sürekli bir acıma hissi ile seyrediyorsunuz, çekimler çok güzel ama dediğim gibi bu kadar karanlık ve karamsar filmleri çok fazla sevmiyorum. Yine de Leonardo’nun oyunu için seyretmek isteyenler olabilir.

5- Ben kimim? : Ben biraz Olağan Şüphelilere benzettim bu filmi. Başta biraz sıkılır gibi oluyorsunuz ama sonrasında film sizi alıp götürüyor ve sonunda ş-u soruyla karşı karşıya kalıyorsunuz, NASIL YANİ? Hani Olağan Şüphelilere benzetmem biraz bu yüzden 🙂 ben beğendim filmi, öyle çok meşhur oyuncuları yok ama konu ve çekimler güzel, oynayanlar da süper oynamış. gençlerin ve özellikle HACKER’ların ilgi duyacağı bir film olmuş.

Keyifli seyirler ….

24e04b68b55ea0504c0192fab3943bdd_large_1 077179

dirilis-filmi who-am-i-463

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN