Menu

6 film yorumu ….

Seyrettiğim son 6 film yorumları

1) Burnt : Bradley Cooperdan farklı bir film. pek seyrettiğim tarzda bir film olmamasına rağmen Bradley Cooper için seyrettim, seyrettikçe de sevdim. gerçekten bir Lokantanın arka bahçesini, yani mutfağını çoğumuz bilmiyoruz. Çekimler muhteşem. Film alıp götürüyor, sıkılmadan seyredebileceğiniz bir film.

2) The Hateful Eight : Tarantino biliyorsunuz çok farklı bir yönetmen, filmleri de farklı oluyor. bence yine harikalar yaratmış. Oyuncular deseniz süper bir kadro. Samuel Jackson, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madson gibi hep karakter oyuncuları rol almış. Bastıran tipi sonrası bir dinlenme evinde baş başa kalan ödül avcılarının garip hikayesi ve tabi beklenmedik son. Kesinlikle seyretmelisiniz.

3) The Perfect Guy : Benzer konuların farklı kişilerce oynandığı bir film. Filmin yarım saatinden sonra ne olduğunu ve olacağını yüzde yüz anladığınız ve filmin sonunda da hiç şaşırmadığınız bir film. ha başladıysanız seyredin ama başlamadıysanız bir şey kaçırmadığınız bir film. yani olsa da olur, olmasa da.

4) The Runner : Nicholas Cage’i severim, konusu da ilginç geldiği için seyrettim. Konusu BP’nin okyanusta yol açtığı felaket ve adı tam bu sırada seks skandalına karışan bir politikacının düştüğü yerden başlattığı mücadeleyi konu alıyor. Yeni bir film değil sanıyorum, bakmadım yılına ama dediğim gibi Nicholas Cage için seyrettim. Bu filme de ille seyredin diyemeyeceğim ama denk gelirseniz veya farklı bir alternatifiniz yoksa seyredebilirsiniz.

5) Creed : Rocky’lerin devamı ama daha başlangıçta olayı çözdüğünüz için sıkıcı bir film olmaya başlıyor. Başı sonundan belli olan filmlerden birisi, hani sizi çok heyecanlandıracak veya acaba dedirtecek bir sahnesi yok. Rocky’nin dönüşü olarak bakarsanız veya eski Rocky filmlerini özlediyseniz seyredersiniz, yoksa bence çok çokta aman kaçırmayın diyeceğim bir film değil.

6) Kod Adı : UNCLE : Bence seyredebileceğiniz güzellikte bir film. Öyle çok çok meşhur başrol oyuncuları yok ama eğlenceli, komik bir film, 1960 lı yıllarda KGB ve CIA ajanlarının iş birliği yapması gereken bir olayı baz almış. Bu film de uzun yıllar önce çekilmiş, bu da yeni versiyonu. Keyifli bir film olduğunu söyleyebilirim.

Keyifli seyirler …

100717.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx 635712538022292039-XXX-CREED-SNEAKPEEK-MOV01-DCB-74168494 Burnt-1

quentin-tarantinodan-yeni-film-the-hateful-eight_130840176998267617 ThePerfectGuyPoster the-runner-poster

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN