Menu

Beş film …

Sizlere bugün seyrettiğim filmleri tanıtayım dedim ….

1- ÇİZGİ ÖTESİ – The Flatline : Orjinali 1990 senesinde oynamıştı, Kiefer Sutherland, Julia Roberts, Kevin Bacon falan o zamanlarda müthiş bir başarı yakalmaıştı. Onun 2017 versiyonu .. Konusu: Beş tıp öğrencisi ölümden sonrasına saplantılı hale gelmiştir. Ölümün ardından yaşamın devam edip etmediğini öğrenmeye kararlı olan öğrenciler tehlikeli bir deneye girişirler. Her biri kısa periyotlarda kalp atışlarını durdurur. Böylece hepsi ölüm deneyimi yaşar. Ancak yaptıkları deney giderek tehlikeli bir hal almaya başlayacaktır. Öğrenciler öteki tarafa geçerek doğaüstü varlıkların dikkatini çekmiştir ve artık her biri geçmişteki hataları ile acı bir biçimde yüzleşecektir…

2- Gökyüzünün ötesinde – Beyond Skyline : Bilim Kurgu, hani öyle çok fazla albenisi olan bir hikaye değil, yine de bu tarz film sevenler için çok canınız sıkılmadan seyredilebilir. Konusu Dünyaya yapılan uzaylı saldırı ve kahraman Amerikalıların Dünyayı kurtarışları.

3- Patriots Day – Kara Gün : Oyuncular muhteşem Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons, Michelle Monaghan, Kevin Bacon… Açıkçası bu filmi nasıl kaçırmışım şaşırdım, çünkü tam benim sevdiğim tarz bir film… Anımsayanlar olacaktır, 2013 senesindeki Boston Maraton Bombalamasını çekmişler… Bir saniye gözünüzü kırpmadan seyrediyorsunuz, kesin tavsiye ediyorum.

4- The Crucifixion – Korku Kayıtları : Şeytan ve Şeytan çıkartma tarzı filmleri seviyorsanız, bu filmi seversiniz. Korku ve gerilim oldukça iyi yansıtıldığını düşünüyorum ama yine de gecenin sessizliğinde seyretmeyi tercih etmeyebilirsiniz.

5- The Untamed – Vahşi Bölge : Açıkçası filmi sonuna kadar dayanıp seyrettim, çeşitli sitelere baktım, %75 oranında beğenilmiş, ben o kadar yüksek bir oran vermeyeceğim, çok değil ama rahatsız edici seksüel sahneleri var, konusu hakkında pek bir şey diyemeceğim ama hani biraz gerilim, biraz erotizm tarzında bir film…

Özetle; Sıraya koyacak olursam Patriots Day – The Flatline – The Crucifixion – Beyond Skyline ve The Untamed derim 🙂)

Keyifli seyirler…

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN