Menu

Teşekkür ederim … Sağ olun, Var olun …

Facebook’ta yazdığım yazılara bir çok arkadaşım çok güzel yorumlar yaptılar, hala yapıyorlar…

Bir kere yazmıştım, web sitem eski halinde kullanımdayken, bir arkadaşım bir yorum yazmıştı : ” Facebook bu kadar aktif ve kullanılıyorken blog yazmak ve okunmasını sağlamak çok zor, sen boşu boşuna emek veriyorsun, facebook varken kimse blog okumaz. ” demişti.

Düşününce bir ara hak vermiştim, öyle ya, Facebook’ta o kadar fazla şey paylaşılıyor ki, kimin neyi, ne kadar okuduğu tartışılır durumdaydı.

Belki de bu nedenle blogtan biraz soğumuş, yüz üstü bırakmıştım. Okunmasını istediğim yazılarımı Facebook üzerinden devam ettirmek daha kolayıma gelmişti.

Sonra Sevgili Cumhur ile konuşup halukilhan.com’u harekete geçirdik, çok güzel bir alt yapı sağladı Cumhur bana, ben de yazılarımı tekrar bu yeni ara yüzle devreye koydum, ciddi bir emek verdim, beraber verdik Cumhur ile birlikte.

halukilhan.com devreye girdikten sonra gördüm ki, hem o arkadaşım, hem ben çok yanılıyormuşum. BLOG yazmak sadece okunması için değil, kendinizi daha iyi hissetmek içinde önemli ve ciddi bir okur kapasitesi var.

Annem ile, Sevgilim ile, yaptığım seyahatler ile ilgili yazılarımı 300 400 kişinin okuduğu oldu ki Facebook çok daha kolay olduğu halde, bir de tabi Facebook’um da olmayan arkadaşlarımın da okuduğu bir gerçek, çünkü muhtemelen Facebook’tan okuyan arkadaşlarım genelde aynı yazıyı bir de buradan okumuyordur ama Facebook’ta paylaşmadığım sadece burada paylaştığım yazıları da Facebook arkadaşlarım da takip ediyor, okuyor.

O yüzden Facebook’ta olan veya olmayan, yazılarımı okuyan tüm arkadaşlarıma KOCAMAN bir TEŞEKKÜR ediyorum.

Ben yazmayı seviyorum, kaç kere okundum acaba diye düşünmüyorum dersem yalan olur, ama SAYI için yazmıyorum, bazı yazılarım 3 4 kere okunmuş olması beni demotive etmiyor, tam tersi daha iyi şeyler yazmalıyım, daha farklı konulara değinmeliyim diye düşündürüyor.

İyi ki sizler, yani siz OKUYAN arkadaşlarım var, sizler okudukça, yorumladıkça, beğendikçe, paylaştıkça ben de elimden geldiği kadar yazmaya devam edeceğim.

Sağ olun, Var olun …

Sevgilerimle,

 

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN