Menu

Gündem … 7 Haziran 2015

Artık bugün son sözü MİLLET söyleyecek.

53 Milyon 750 bin kişi oy kullanabilirmiş, toplam 173.000 sandık.

Bu yazımda artık hiç bir parti için bir şey yazmayacağım, herkes kendi vicdanına, görüşüne, sağ duyusuna, gördüklerine, okuduklarına bakarak karar verecek.

AKP, CHP, MHP, HDP, Anadolu, Saadet, Vatan ve diğer partilere oy veren herkes bu ülkenin vatandaşı. Yarın yine hepimiz birbirimizin yüzüne bakacağız.

Siyasi partilerin seçimi kazanabilmek için giriştikleri bu yarışta birbirleri hakkında söylediklerini de çok kaale almayın.

Dün dündür, bugün bugün.

Değişen koşullar, şartlar özelikle SİYASİ partileri her zaman söylediklerinden farklı kararlar almaya itmiştir.

Çıkar ” Öyle dedik AMA ülkemizin menfaati için, geleceği için böyle bir karar aldık ” derler, kimse de bir şey diyemez. O yüzden onlara da kızmamak lazım.

Zaten kim kazanırsa kazansın verecekleri demeç aynen şudur.

” Siyasi arenada kazanmak için bir çok şey söyledik, seçim meydanlarında bunlar NORMALDİR, şimdi akl-ı selim davranıp ülkemizi ileriye götürmek için neler yapmalıyız ona bakmalıyız. ”

O yüzden onların ne dediği, ne yaptığı değil, siz kendiniz verdiğiniz OY ile vicdanınız rahatsa, gerisini boş verin.

Bu seçim ne ilk seçim, ne son seçim olacak, daha bir çok seçim olacak, o yüzden SONUÇ ne olursa olsun, ne çıkarsa çıksın, kaybedenler için Dünyanın sonu değil.

Ülkem için hayırlı olsun diyorum, oyumu verdim, vicdanımı dinledim ve oyumu CHP’ye verdim, bundan sonrasını geri kalan 53 milyon 749 bin kişi düşünsün 🙂

Unutmayalım ki, her HALK hak ettiği şekilde yönetilir, seçim sonucu ne olursa olsun, HALKIN görüşüne saygı duymak gerekir.

Güzel bir Pazar gününe, ve AYDINLIK bir Türkiye’ye selam olsun.

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN