Menu

Gündem … 4 Kasım 2015

Bu sabah özel bir çaba harcadım, dedim ki …

– Millet bıktı artık, bu sabah SEÇİM ile ilgili tek bir haber, yorum yazmayayım.
– Millet bıktı artık, Kadın Cinayetleri ile ilgili tek bir haber, yorum yazmayayım.
– Millet bıktı artık, Cinayet haberleri ile ilgili tek bir haber, yorum yazmayayım.
– Millet bıktı artık, Siyaset ile ilgili bir tek haber, yorum yazmayayım.
– Millet bıktı artık yok Dolar, yok Euro, yok Borsa ile ilgili tek bir haber, yorum yazmayayım.
– Millet bıktı artık Gazetelerden adan atıldı, Savcılar Valiler tutuklandı gibi haber ve yorumlar yazmayayım.
– Millet bıktı artık, Trabzonspor, futbol, hakem ile ilgili haber, yorum yazmayayım.

Yani, kısacası, İÇ KARARTICI ne varsa yazmayayım, bir gün de arkadaşlarıma, gazetelerde yer alan bu HABERLERDEN bahsetmeden bir GÜNÜ anlatayım, kimse gerilmesin, sıkılmasın, umutsuzluğa düşmesin …

Buyurun …

1- İsveç’te yapılan bir araştırma; KÖPEK besleyen evlerde büyüyen çocukların ASTIM hastalığına yakalanma riskinin önemli oranda düştüğünü ortaya çıkardı. Ne kadar güzel bir haber, umarım bu haber Köpeklere sevgiyi arttırır.

2- Hindistan’da 2000 kişi üzerinde yapılan araştırmada ortaya çıkmış ki, Sakallı erkeklerin partnerlerini ALDATMA riski çok daha yüksekmiş, artık SAKAL nasıl bir etki yaratıyorsa.

3- Victoria Secret 2 milyon Dolarlık SÜTYENİ giyecek mankeni açıklamış, adı Lily Alridge. merak eden arkadaşlarım gerek sütyeni, gerek Lily’i google’dan araştırabilir.

4- Amy adlı eczacı bir kız, gelirini arttırmak için ek iş yapmak istiyor, düşünüyor, taşınıyor ve BİR İŞ buluyor. Eşlerinden şüphelenen kadınlara yardımcı oluyor. Nasıl mı? Eşlerin kocaları ile sosyal medyadan arkadaş olup, onları buluşmaya ikna ediyor. Buluşma mesajlarını da eşlere gönderiyor. Böylelikle çapkın erkeklerin sadakatsizliklerini eşlere raporluyor.

5- Adı Cem Yılmaz ile dedikodulara karışan Naz Elmas, o benim arkadaşım diyerek olaya noktayı koymuş, aralarında bir şey yokmuş.

6- Dizilerin sevilen oyuncusu Öykü Çelik, evlendikten sonra geldiği İstanbul’da eğlenmiş, eğlenmiş, gece 03:00 te de alkollü bir şekilde polise yakalanınca ehliyeti kaptırmış, yani sadece sıradan vatandaşa olmuyor, herkese aynı muamele.

7- Dün vefat eden büyük Tiyatro Eleştirmeni üstün Akmen Harbiye Muhsin Ertuğrul sahnesinden dün uğurlanmış. Nur içinde yatsın.

8- 14 yaşındaki oğluna cinsel tecrübe kazanması için para ile cinsel ilişkiye girmesini sağlayan BABA ve cinsel ilişkiye giren 15 yaşındaki Kadın 12 yıl hapis istemiyle yargılanacakmış, gören de adam öldürdüler zanneder.

9- İzmir’de köpeğini gezdirirken, bir arabada içki içen iki erkek HAV HAV diye havlamaya başlayınca, Kadın şikayetçi olmuş. Kişilerin huzur ve sükununu bozmaktan ceza almışlar. İlginç.

10- Ekim ayında otomobil satışları % 3,5 düşmüş, eh normal, herkes Kasım seçimlerini bekliyordu, bu ay artar artık.

11- Bankalar karlarını açıkladı. Mesela Garanti Bankası 2,7 Milyar kar açıklamış, para al, para ver ve kar et. Bankalar bu işi biliyor, para üstünden para kazanıyorlar.

12- Candy Crush oyunu 5,9 Milyar Dolara satılmış. Şaka gibi değil mi? 6 milyar dolar, çok ciddi bir para. Günde 1,5 milyar kez oynanıyormuş.

13- Twitter YILDIZ ile simgelediği Favori butonunu Kalp ile değiştirmiş. Twitter kullanıcılarına duyurulur.

14- Masonlar Ankara ziyareti sonrası Atatürk’ü anmaya Anıtkabir’e gitmişler, hem de eşleri ve çocukları ile. Onlar da yavaş yavaş açılıyor demek ki.

15- Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, 2918 kişinin dernekten Tekerlekli Sandalye beklediğini minnacık bir İLAN ile duyurmuş, YARDIM etmek isteyenlere bilgi olsun.

Nasıl?

Ne güzel değil mi….

Bu sabah kimseyi germedim, karamsarlık yaratmadım, bir de Galatasaray kazansaydı çok güzel olacaktı ama olmadı, ah Yasin ah, o san dakikada atsaydın bugün yüzümüz gülecekti ama olsun ne yapalım. Biz UEFA’da devam ederiz 🙂

Hepinize çok güzel ve keyifli bir gün olsun.

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN