Menu

Gündem … 31 Mart 2016

Günaydın Arkadaşlarıma ….
 
1- Adli sicil kayıtlarına göre 2014 yılında çocuklara CİNSEL İSTİSMAR yüzünden açılan dava sayısı kaç biliyor musunuz…. Tam 18.104 ………………….. Buyurun Yeni Türkiye.
 
2- ABD’ye Türkiye’den verip veriştirmek işin kolay tarafı, dün Sayın Cumhurbaşkanımızla, Kerry’nin fotoğraflarını gördünüz mü? .. El ele, kol kola …Hani bu ABD teröristleri koruyordu … Görüşme sonunda bile mesajları şu : Suriye’de İŞİD’ê karşı Kürtler çok başarılı, onları desteklemeye devam edeceğiz …. ee Hani Eyyy ABD, Eyyy Obama, Eyyy Kerry ???
 
3- Sayın Cumhurbaşkanımızın korumalarının ABD’deki protestoları nasıl durdurduğunun Viedeosunu seyretmediyseniz mutlaka seyredin ( seyretmeyenler için https://www.youtube.com/watch?v=sWxm-bxgP9g )
 
4- Bu gece cep telefonlarında herkeste biraz sıkıntı olacak, çünkü hala tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz Dünyanın en komik teknoloji uygulaması DÖRTBUÇUK’a geçiyoruz.. SIM kartları 4,5 G olacak falan .. Bankalar şimdiden SMS ler doğru çalışmayabilir, şöyle yapın, böyle yapın demeye başladı. 3G’yi bile kullanamazken doğru dürüst 4,5G kullanacağız, hayırlısı …
 
5- 85 Milyon Dolarlık iş için RÜŞVET iddiaları … Novartis inceliyormuş, adamlar daha Çin’de yeni ceza aldılar, bakalım Türkiye’de bu işin altından kim çıkacak ….
 
6- Rusya’da 8 Türk, İŞİD üyesi diye tutuklanmış, konu Rusya olunca biraz şüphe ile bakıyorum, umarım doğru değildir.
 
7- Somali’de saldırı … bir okul minibüsüne saldırı ve maalesef 1 Türk, 1 Azeri öğretmen öldürüldü :((( Yaralı Türk çocukları da var ..
 
8- Beratcan’ın annesi tekrar tutuklamış, bu nasıl bir iş anlamadım, bu cinayette annesinin de onayı var gibi şeyler deniyor, buna inanmak istemiyorum, tamam kötü annesindir anlarım da, çocuğunun öldürülmesine onay verecek kadar da aşağılık olamazsın herhalde …
 
9- Şanlıurfa’da bir başka minibüs şoförü vahşeti… Kadın evli ama şoförle ilişkisi var, kocası işe gittikten sonra adamı eve alıyor. Adam bir de kadının 12 yaşındaki kızını da taciz ediyor, sonra kadını öldürüp evi ateşe veriyor. Kızın ifadeleri sonunda adam yakalanıyor ve tutuklanıyor …. Eh bakalım hangi indirimleri alacak….
 
10- Arapların gözü Ataşehir’de…. Hani büyük büyük evleri, gökdelenleri görüp, buraları kim alıyor diye soruyoruz ya birbirimize, ARAPLAR alıyor, Ataşehir’den sadece Araplar 35 Milyon TL lik ev almışlar .. Yakında Ataşehir’in adı da değişebilir….Arapşehir falan olabilir ….
 
Güzel bir gün olsun.
 
Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN