Menu

Gündem … 26 Mayıs 2016

Günaydın Arkadaşlarıma,

Hadi düne bakalım ne olmuş …

1- Yine şehit verdik, şaşırmadık, umursamadık, hayat devam ediyor.

2- Nusaybin’de altısı kadın, yirmi beş PKK’lı terörist teslim oldu,

3- Sayın Başbakanımız kafa karışıklığına son verdi. ” Sayın Cumhurbaşkanı Lider, biz ekibiyiz “. yani o ne derse o olur dedi, hayırlı olsun bu omurgalı duruşa.

4- Zülfü Livanelli UNESCO elçiliğinden istifa etti, gerçek bir Omurga görmek isteyenlere gösterdi nasıl bir omurgaya sahip olduğunu.

5- Masturbasyoncu sapık serbest bırakıldı, çünkü bu hafif bir suçmuş. Demek ki bir tartı var, bu hafif ise ağır olan neymiş çok merak ettim.

6- Suriyeden gelenlerin büyük çoğunluğu yerleşmek için İstanbul’da Fatih’i seçiyormuş, hay Allah neden acaba?

7- Liderin yardımcısı Sayın Binali Yıldırım açıklama yapmış ” Suriye’deki savaşı ANLAMSIZ buluyormuş. ” … Yüz binler öldü, Suriye’de namaz kılacaktık, ne oldu şimdi bu söylemlere, onca savunmasız ve sivil ölen halka ve Türkiye’nin başına bela olan bu 3 milyon Suriye’li ne olacak şimdi …

8- Bugün Ahmet Hakan’da yazmış, gerçekten ben de katılıyorum, sen Cübbeli Hocanın kızı olacaksın, adamı yere göğe koyamayacaklar ama SEN hayır baba ben gelinlik giyeceğim diye ısrar edip bu gelinliği giyeceksin. Helal olsun !!!

9- MHP Seçime gidiyor, herkes Sayın Bahçeli gidecek diye bekliyor ama ben o kadar iyimser değilim. Sayın Bahçeli henüz elindeki kozları kullanmadı. O yüzden sıkı bir kongre olacak, ülkücü kardeşlerimizi arasında sıkı kavgalar olacağı kanaatindeyim ki damgayı tek bir kelime vuracak.. PARALEL.

10 – Savcı Bharara 17 – 25 Aralık dosyasını ekte delil olarak sunmuş. Bakalım ne olacak….

11- CHP kadar komik bir parti görmedim, neden iktidar olamadığı çok açık, çünkü kendileri dışında hiç bir şeyle uğraşmıyorlar. Şimdi 110 delege imza toplayıp Kılıçdaroğlu’na karşı harekete hazırlanıyorlar. Eminim LİDER, gülümseyerek ellerini ovuşturuyordur, yesinler birbirini diye.

12- Adanaspor çıktı Tamam, arkadan ADANA DEMİR SPOR’da final oynayacak. Senelerdir Adana’dan takım çıkmadı çıkmadı, bu sene finali kazanırsa iki Adana takımı birden Süper Ligde, ne diyelim, Adana’ya tebrik.

13- Dün basketbol derbisini Fenerbahçe eze eze kazandı, bugün de futbol derbisi var. İyi oynayan kazansın, umarım centilmence bir maç olur.

Güzel bir güne …

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN