Menu

Gündem … 26 Eylül 2015

” Suudi Arabistan’ı suçlamayı doğru bulmuyorum, bazı sıkıntılar zaman zaman yaşanıyor. Bu sadece HAC organizasyonunda değil, farklı organizasyonlarda da oluyor. ”

Bütün Dünya Suudi Arabistan’ın bu organizasyonlarında ki hatalarını tartışırken, bizim Cumhurbaşkanımız olaya böyle bakıyor.

Fark ettiniz mi?

SOMA olayına da aynı bakmış, 1800 lü yıllarda İngiltere’deki maden kazalarını gündeme getirmişti. Sonra da çıktı ne dedi..

” FITRAT ” .

Bu Suudi hayranlığımız nereden geliyor bilmiyorum desem ayıp olacak, bunu herkes biliyor da, siz bir TANE Sudi yetkilinin, 2 ayda verdiğimiz 130 şehit için tek bir kelime ettiğini duydunuz mu?

Suudi Kral geldi, bizim Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız kaldığı otele gidip ziyaret ettiler.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’de demeç vermiş, demiş ki ” TEDBİR açısından ciddi bir noksanlık olduğunu düşünüyorum, bize versinler organizasyonu, kimsenin burnu kanamadan hallederiz.”

Ne diyeyim artık ….

***
Geçenlerde de yazmıştım, bu sıralar BASINA ve özelikle Hürriyet gazetesi ve kuruluşlarına CİDDİ bir saldırı var, bu sadırının başında da maalesef Sayın Cumhurbaşkanı var.

Bugün yarım sayfa Sayın Aydın Doğan’ın kaleme aldığı mektubu yer alıyor Hürriyet gazetesinde.

Ne kadar doğru, ne kadar doğru değil bunu ben çözemem, bilemem ama Sayın Aydın Doğan’ın ithamları anlamlı.

Detay yazmayacağım ama yazının ANA GEREKÇESİ şu; Sayın Cumhurbaşkanı televizyona çıkıp milyonlarca insana YALAN söylüyorsunuz, size söylemediğim şeyleri sanki ben söylemişim gibi naklediyorsunuz.

Düşünebiliyor musunuz, birisi bu ülkenin CUMHURBAŞKANI, diğeri ise bir medya Kuruluşunun PATRONU.

Ve alenen birbirlerine YALAN söyledin diyor, söylemediğim şeyleri söyledin diyor.

Ancak Sayın Aydın Doğan, rahmetli Demirel’in bir mektubunu da yayınlamış, konuşmasında” Zaten rahmetli Demirel’e de aynısını yaptı ” deyince o da Demirel’in kendisine yazdığı mektubu koymuş.

Artık gerçekten kim kime yalan söyledi, bunu bilmemize olanak yok.

***
” Esed ile çözüm olabilir ” demişti ya, şimdi diyor ki ” Yok, yanlış anlama var, ben Esed ile birlikte demedim, Amerika, Rusya ve Türkiye böyle biz çözümde birlikte olabilir dedim. ”

Artık ne zaman neyi dedi, ne zaman neyi demedi, ne dedi de sonra demedi, ne demedi de sonra dedi…

Bunu kimse anlayamıyor, çünkü 13 senedir dün dediğini bugün demedim, dün demediğini bugün dedim diyor ama HALK bunları hiç umursamıyor.

Seksen tane video yayınladılar, gözümüzün içine baka baka ” PKK yöneticileri ile görüşenler ŞEREFSİZDİR, VATAN HAİNİDİR ” dedi, aradan bir kaç yıl geçti ” ben emir verdim, görüşmelerini istedim ” dedi.

Aylarca Kabataş, Cami konusunu gündeme getirdi, yalan olduğu çıktığı, çıkıp bir gün bundan bahsetmedi.

O yüzden bugün söylediklerine kimse şaşırmamalı… Yarın da Esed ile yan yana gelir konuşuruz, Suriye için der ve bütün düşmanlıklar bitebilir.

***
Dün yazmıştım, bugün çok daha affedersiniz ama İĞRENÇ bir demagoji yaşanıyor.

Bu AKP’de hiç ama hiç sevmediğim, hatta nefret ettiğim bir isim var, bir sürü var da, bu en ÇOKLARDAN.

AKP genel Başkan yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ.

Kendisini görmeye bile tahammül edemiyorum, şu Bismillah şarkısını yasaklayan Yüksek Seçim Kurulu kararına itiraz edeceklermiş.

Nedeni ise ” BİSMİLLAH demeyi YASAK haline getiren bir anlayışı kabul edemezlermiş. ”

İşte bakın Türkiye’yi bu hale getiren bu insanlardır.

%95 i müslüman olan bir ülkede bir tek Allahın kulu çıkıpta Bismillah yasaklansın dedi mi bugüne kadar? Kimin aklına bu kadar SAÇMA sapan bir şey gelebilir?

Sen siyasi bir partisin, BİSMİLLAH’tan nasıl şarkı yaparsın kardeşim? AK parti de, Recep de, Tayyip de, Erdoğan de, Hizanoğlu de, Kizanoğlu de…

Dedin de kim karıştı sana şimdiye kadar. Kimin umurunda oldu.

Ama AMAÇ farklı, CHP yi kötülemek için, Bismillah’a bile karşılar demek için, bu ALGIYI yaratıp OY toplamak için çabalıyorlar.

Bunların DİNE verdiği zararı, dinsizler vermiyor inanın.

AMA etkili oluyorlar, yarın bu malzemeyi alıp kullanacak o kadar çok insan var ki, CHP Bismillaha karşı diyerek insanların DİNİ duygularını sömürecek o kadar çok YOBAZ var ki….

Bak kardeşim…

– 6 yaşında kızla evlenilebilir diyenler bunlar.
– Annesinin diz üstü eteğinden etkilenen bunlar…
– En güzel ibadet sevişmektir diyenler bunlar…
– Kadının kahkahasından tahrik olanlar bunlar ….
– Kocasına ikinci bir eş ayarlayanlar bunlar….
– Kız çocuklarını erkek çocuklarıyla yatırmayan bunlar…

Bunları gizli saklı da söylemiyorlar, VİDEO larını hepimiz seyrediyoruz ve haklarında tek bir soruşturma yok, ama Bismillah yasaklanınca CHP DİN düşmanı oluyor öyle mi …

Bir gün gerçek müslümanlar, bu konunun alimleri sizlerden bu DİN simsarlığınızın hesabını soracak…

***
Bugün günlerden Galatasaray, bakalım şanssızlığımızı kırıp maçı alabilecek miyiz?

Kombinemin keyfini çıkartacağım, bugün maça çok ilgide olmaz diye düşünüyorum, herkes tatilde, artık en önlerden bir yerden seyrederim herhalde 🙂

Herkese güzel ve keyifli bir gün dilerim.

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN