Menu

Gündem … 10 Mart 2016

Günaydın Arkadaşlarıma,
 
Kayseri Pazarlığı Avrupa’da siyaseti alt üst etti. Özellikle Almanya’da ve diğer bir çok ülkede bunun bir pazarlık değil, ŞANTAJ olduğunu belirtmiş siyasiler.
 
OLDU DA BİTTİ MAŞALLAH !!!!
 
Diyarbakır Sur’da, İdil’de operasyonlar bitti, geriye enkaz yığınları ve olmayan halk kaldı. Binlerce çocuk okula gidemiyor, yaşam ve iş durmuş durumda. Esas iş şimdi başlayacak, oralar yeniden inşa edilecek, bu arada da Bekçi kavramı yeniden başlayacak, sokaklar Polislere zimmetlenecek…
 
HALLEDERİZZZ, SIKINTI YOK !!!!!
 
Sayın Cumhurbaşkanı Anayasa Mahkemesinin 33 sayfalık gerekçeli kararı için ” Bayağı zorlanmışlar herhalde, 33 sayfa ” diye yorum yapmış. Şimdi o karar okunur ve bir özet çıkartılır ve Sayın Cumhurbaşkanına sunulur, malum kendisi kitap falan da okumuyor ya, ona özet çıkarıp veriyorlar.
 
OKUYOR OLMAMIZ SAYGI DUYMAYI GEREKTİRMİYOR !!!
 
Uyuşturucu Madde Bağımlıları ve Alkolizmle Mücadele Federasyonu Genel Müdürü, uyuşturucu madde bulundurmaktan ve kullanmaktan tutuklandı iyi mi 🙂
 
YEDİRMEYİZ !!
 
İŞİD’in kullandığı silahlar var ya, hani bir türlü nereden bulduklarını kimsenin ispatlayamadığı, Almanlar ispatlamış, ABD, Fransa, İngiltere, Almanya’nın Peşmergelere verdikleri silahları iki katına, üç katına İŞİD’e satmış Peşmergeler iyi mi? Biz de bu peşmergeleri sınırımızdan güle oynaya hatta merasimle İŞİD ile savaşsınlar diye gönderdik değil mi?
 
YAKIŞIR !!!!
 
Güney Doğu’da savaş, Ekonomi alt üst, İşsizlik almış başını gidiyor, Mülteci sayısı 3.000 olmuş ama bizim siyaset iki şeye odaklanmış durumda, Başkanlık ve Fezleke… İkisinin de HALKA bir kuruş faydası yok ve bütün siyasetçiler buna odaklanmış durumda.
 
YETMEZ … YOLA DEVAM !!!
 
Bir çok konser iptalinden sonra Hollandalı meşhur kemancı Andre Rieu’da konserini iptal etmiş, gerekçe ülkemizde yaşanan olaylar..
 
LOBİ FAALİYETİ, ne var ki BİZ NE GÜZEL YAŞIYORUZ !!!!
 
Adam bir şirkette üst düzey CEO, öyle üst düzey ki, bir kız beğeniyor, taaa LİTVANYA’dan, aşağısı kurtarmıyor, gecesi 500 Euro, uçak biletini gönderiyor, son derece lüks bir otelde bir GECE yaşıyor abimiz. Sabah kakıp işine gidiyor, sonra Hanım kızımız şikayet ediyor, giderken benim Cep telefonumu çaldı diye… El insaf yani, adam bir gece için dünyanın eurosunu harcamış, senin cep telefonuna mı kaldı, aşkolsun yani…
 
YAKIŞIR ABİME !!!!
 
Son olarak, bugün Fenerbahçe çok ciddi bir sınava çıkıyor, rakip Portekiz’İn Braga’sı, yenilmeyecek bir takım değil, ben şimdiden Fenerbahçe’nin bu turu da geçtiğine inanıyorum.
 
YÜRÜ BE FENERBAHÇEM !!!
 
Bugünlük bu kadar, çok güzel bir gün olsun.
 
Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN