Menu

Gündem … 21 Ocak 2015

Sonunda Allaha şükür AKLANDILAR !

Darbe teşebbüscüleri, Faiz Lobisi, Gezi Lobisi, Dinleme Fobisi, Sayma Lobisi, İftira Lobisi …

Hepsine gerekli ders, analarından emdiği süt helal olan AKP Milletvekilleri tarafından verildi.

Bundan sonrası … Acilen ….Allah başımızdan eksik etmesin, AKP li gözünü budaktan sakınmayan gururumuz Gaziantep’İn yetiştirdiği göz nurumuz Şamil Tayyar Beyefendinin dediği gibi olmalı..

” İçimizdeki ihanet şebekesi Erdoğan’a operasyon yapmıştır. RED oyunu veren vekillerin kim olduğunu 48 saat içinde bulacağız.Tam 38 fire var, hani 3 5 olsa neyse, bu bir Vicdan meselesi değil, RTE operasyonudur. Önümüzdeki dönem çok ciddi bir ayıklama ve temizleme ihtiyacı olduğu görülüyor. ”

İşte budur, sen utanmadan 38 40 RED ver, biraz daha uğraşsalar utanmadan Yüce Meclise gönderecekler.

Kabul edilemez bir durum.

AKP’nin ÇOK ACİL 2023 hedeflerini tutturmasını istemeyen Paralelci, cehapeci zihniyete hemen dur demesi lazım ve bunun için gerekli adam da, adamların adamı Sayın Milletvekilimiz Şamil Tayyar’dır.

Red oyları kapalı verildi ama yollarını bildiğini söyleyen Miletvekilimiz TAM YETKİ ile donatılmalı.

Arkandayız sayın milletvekilim, bul onları…

***
Siz bakmayın Atatürkçü geçinen Cumhuru temsil etmeyip Cumhuriyet gazetesini temsil eden CEHAPE ve diğer muhalefete.

Dün medyamızın bütün önemli şahsiyet sahibi gazeteleri GERÇEĞİ yazdı, ama CHP ve Paralelci Lobilere sırtını dayayan medya bunu görmezden geldi.

Gurur duyduğumuz gazeteler bakın bu onlarca senedir özlem duyduğumuz sistemi kendi oylarıyla seçip oraya oturttuğu muhterem Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl anlattı.

Vedai iftiharımız Sabah Gazetesi : Başkanlık için ilk adım
Akşam : Başkanlık Dönemi
Yeni Şafak : Başkanlık Sisteminde ilk adım
Güneş : Başkanın Kabinesi
Star : İlk Başkanlık

Şimdi bu insanlar çıkıp Sayın Arınç’ın ” Bunun devamı geleceği yönünde bir şey yok, bundan sonra normal toplantılarımıza devam edeceğiz . ” demesine takılacaklar.

Ama beyler takılmayın, bundan medet ummayın, Sayın Arınç’ı bilmez misiniz siz, o bugün böyle der, yarın öyle der, bugün söyler, yarın düzeltir, o tam bir siyaset adamıdır. İki gün konuşursunuz, üçüncü gün unutursunuz, busunuz siz.

Ne kadar şanslıyız ki böylesine yüce insanların hepsi AKP bünyesinde bu halka hizmet için toplanmışlar.

***
Cumhurun seçtiği Cumhurbaşkanı yine ağırlığını koydu, ne zaman ne dediyse hepsini yapıyor.

Ondan öncekiler ne yapıyordu, adını bile duymazdınız, Noter gibi geleni imzalar, gideni imzalar, turistik seyahat yapar, alır eline akıllı telefonu dıt dıt dıt tweet atar, insanlarla fotoğraf paylaşırdı.

Cumhurbaşkanı öyle mi olur.

Ya şimdi nasıl?

Hemen hemen her gün bir yerde konuşuyor Sayın Cumhurbaşkanımız, Merkez Bankası da onun işi, Ekonomi de, Spor da, İnşaat da, Çevre de, Dış Siyasette, İç Siyasette, Emniyet işleri de, AB de, BM de …

Aslında bir çok kurumda çalışan insanlara – Bakanlar demeyeceğim ayıp olur – boşuna maaş veriyorlar, onlara hiç gerek yok ki, zaten onların yaptığı bütün işleri Sayın Cumhurbaşkanımız biliyor, bence onları işten çıkarıp maaşlarını Cumhurbaşkanımıza vermeliler.

İnlerine bile giren o, başka kimse giremez, zaten İne girmeyi kimseden öğrenecekte değil, nasıl korkusuz, nasıl cesaretli.

Böyle bir lidere sahip olan bir ülkenin duble yol yapmasından daha doğal ne olabilir ki, ama durmaz bu hainler, her şeyi eleştirir.

***
Cizre yi karıştıranlar da paralelciler.

Hükümetin çok başarıyla götürdüğü ve artık sonlarına gelen barış sürecini baltalamak isteyen yine paralelciler ve onlar ile işbirliği yapan CEHAPEdir.

Bakmayın olayların arkasında yok gibi duruyorlar ama Cehape ve onun yandaşları güya orada çocuklar ölüyor diye kıyameti kopartıyorlar, ne ki 6 7 çocuk ölmüş, çok mu?

Siz Dünyada kaç tane çocuk ölüyor biliyor musunuz?

Tutmuş Cizre’deki 3 5 çocuktan bahsediyorsunuz, Dünyadaki çocuk ölümlerine orantılarsanız yüzbinde biri bile bulmaz. Afrika’da aç çocuklara ne diyeceksiniz?

Siz Cizre için kıyameti kopartacağınıza Mynmar’daki aç çocukları doyurun önce.

İç politikaları en iyi bilen insanlar iş başında, saygılı olun.

***
Sayın Kılıçdaroğlu gerçekten haddini aşmış durumda.

Kendisine hiç bir saldırı yapmadığı halde, Sayın Başbakanımıza çok ayıp ve bir siyasetçiye yakışmayacak şeyler söylüyor.

Dün de ÇUKUR demiş.

Yani bir insan bu kadar mı hakaret eden birisi olur ya, hiç mi insafın yok Sayın Kılıçdaroğlu, hiç mi insafın yok. Bu ne kadar ağır bir söz, ne kadar ağır bir hakaret.

Ne demek çukur ya, nasıl sen bir Başbakan hakkında ağza alınmayacak bir söz söylersin, o sana Alçak dedi diye senin şimdi bunu söylemen doğru mu?

İşte AKP bu insanlara terbiyeyi, ahlakı öğretmek için uğraşıyor, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkese siyasette nasıl hakaret edilmez, nasıl efendi olunur, nasıl insanlara saygılı davranılır onu öğretiyoruz.

Allaha şükür ki başımızda onlar var, yoksa bu terbiye yoksunu, Çukur diyen insanlar ile işimi çok zor olurdu.

***
Cumhuriyete sırtını dayamış yandaş medya ve onun devamı sosyal takipçileri bugün çok değerli bazı hocalarımızın, din alimlerimizin sözlerini çarpıtarak yazıyor, çiziyor.

Bir avuç insan da onların söylediklerini eleştiriyor.

Ya siz kimsiniz, siz ne anlarsınız.

Hocalarımız, Din alimlerimizden daha mı iyi biliyorsunuz. O ” 6 yaşındaki çocuklar ile evlenilebilir ” diyorsa bunu kafasından mı uyduruyor?

Onun söylediklerini, bugüne kadarki çalışmalarını bilmiyorsunuz. O öyle diyorsa vardır bir bildiği, bizim gibi inananlar için en doğrusunu o söyler, sizler gibi dinsiz, müslümanlığı bilmeyen insanlardan din öğrenecek değiliz…

Gereken dersi o çok beğendiğiniz, yere göğe koyamadığınız DEMOKRASİ de sizlere bu halk vermedi mi? O kadar yazdınız, çizdiniz de ne oldu?

Oturdunuz kaldınız, o yüzden bırakın bu işleri, Hocalarımız, Alimlerimiz ne diyorsa odur…

***
Kusacağım artık ….

Ben bile bu kadar satırı yazarken kendime nasıl dayandım anlatamam, gerçekten bu YANDAŞ medya bunları nasıl rahat rahat yazıyor anlayamadım.

Bugün dedim ben bir AKP’li olsam ve günü yorumlamak istesem, nasıl yazardım acaba…

Baktım ki, çok zor…

İlk ve son olsun…..

Herkese çok güzel bir gün dilerim….

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN