Menu

Gündem … 17 Kasım 2014

Haberlerde pek farklı haber yok, hafta sonu Türkiye için oldukça sakin geçti denilebilir.

Kadın cinayetleri hariç tabi, KATİLLER durmadı, yine eşlerini öldürdüler ve Türkiye bu cinayetlere karşı hiç bir şey yapamıyor.

Mizah severlere ise malzemeler adeta akıyor, Amerika keşfi, Küba’ya Cami konusunda artık sadece Türkiye’de ki mizah severleri değil, Dünyayı tatmin edecek derecede malzeme üreten bir ülke konumuna geldik.

Bakalım bundan sonra neler olacak…

***
Bugün en çok konuşulacak konulardan birisi sanırım Volkan Demirel olacak.

Ne yaptı Volkan?

Isınırken, kendisine bağıranlar ile söz dalaşına girdi ve eldivenlerini çıkartıp, oynamayacağım dedi, kimse de onu ikna edemedi.

Volkan’ı seversiniz, sevmezsiniz ki ben sevmeyenlerdenim.

Futbolculuğuna, kaleciliğine sözüm yok ama kişiliğini sevmeyenlerdenim, dili sert, espri yoksunu birisidir bana göre. Hani pozitif birisi olarak görmem.

Ancak dün akşam Fenerbahçe’nin değil, Türk Milli Takımının bir oyuncusuydu.

Yapılanları asla kabul etmiyorum ona karşı, stat ARENA olunca hele, bir Galatasaray’lı olarak utandım. Böylesine önemli maçta bile Milli bir davayı unutup, olayı şahsi hale getirmelerine, ve o kişinin annesine, karısına bu kadar aşağılık sloganlar atmalarına çok üzüldüm ama ..

ŞAŞIRMADIM…

Futbolumuz ne durumda ki, seyircimiz muhteşem olsun.

Maça gitmeyi ” STRES ATMA ” olarak gören bir toplumuz, yani KÜFÜR EDEREK rahatlayacağımız bir ortam. O yüzden de KIZLI – ERKEKLİ küfür atmayı çok seviyoruz, hatta arkanızda, önünüzde, yanınızda bir kız küfür ediyorsa neredeyse alkışlayacağız, helal olsun diyoruz.

O yüzden Volkan belki bir şeyler başlatır bu hareketiyle, Volkan’ın hiç mi suçu yok, VAR tabi, o demeçleri verirken bunları da düşünmeliydi, konuştuğu kitle yukarıda bahsettiğim kitle, o da bunun bana bir geri dönüşü olacak şeklinde düşünseydi o demeçleri verirken, bunlar bu ölçüde yaşanmazdı, neden diğer futbolculara bu kadar tepki göstermiyorlar, bunu da Volkan düşünsün.

***
Bir de son olarak Deniz Seki’ye değineceğim.

Ne yaptı Allah aşkına bu kadın, bu ülkede Reza’lar serbest kalırken, yüzlerce uyuşturucu kullanan yakalanıp serbest kalırken, bu kadın bu kadar aşağılanmayı neden hak etti.

Yazık, gerçekten çok yazık. 2,5 sene daha yatacakmış.

Bu nasıl bir adalet, adamın gönderdiği paralar, aldığı saatler, verdiği rüşvetler, ayakkabı kutusundaki dolarlar, evdeki kasalar, uyuşturucu ile yakalanan yeğenler, sanatçılar, oyuncular…

Hepsi serbest ama deniz Seki’yi POLİS neredeyse 6 aydır takip ediyor, yakalıyor ve KELEPÇELİYOR.

Tebrikler TÜRK POLİSİ, çok büyük iş başardınız, artık her şey yoluna girdi. Bundan sonra artık Türkiye’de herkesin uyuşturucudan ödü patlar..

**
Neyse, haftaya biraz gergin başladık sanırım, herkese güzel ve bereketli bir hafta olsun.

Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN