Menu

Film tavsiyeleri – 27 Aralık 2020

Evet gelelim son zamanlarda seyrettiğim filmlere…
1- The Midnight Sky : George Clooney’in başrolde olduğu bir film, çekimler harika, ancak ben biraz sıkıldım. Çok hareketsiz geldi film bana, yine de seyredilir diyorum.
2- Anna : Çok keyifli bir film, ancak Digitürk’te seyrettim, Netflix’te var mı bilmiyorum. Biraz abartılı da olsa Anna için seyredilir 🙂
3- Addicted : Biraz +18 bir film, seks bağımlısı evli bir kadının yaşadıklarını anlatıyor.
4- Gizli Takıntı : Gerilim filmi, hafızasını kaybeden bir kadının yaşamı ve eşiyle olan ilişkisi. Seyretmediyseniz tavsiye ederim.
5- Fractured : Bilmece gibi bir film. Gerilim dozu pek düşmeden sonuna kadar heyecanla ve merakla izleyeceğiniz bir film.
6- Skyfire : Bir çin filmi. Daha önce patlayan bir yanardağ, yıllar sonra oralara yapılan oteller ve tekrar patlamaya hazır yanardağ. Aksiyon / Gerilim tarzı bir film.
7- Fırtına Anı : Bir ispanyol filmi. Fırtına ile oluşan bir kara delik ve yaşamların değişimi. Çok ilginç bir konu bulmuşlar, başından sonuna güzel bir film diyebilirim.
8- Proje : Bir aksiyon filmi, kaybolan kızını bulmaya çalışan eski bir asker ve anormal güçlendirici uyuşturucular..
9- Clara : Biraz bilim kurgu, biraz romantizm. ben çok sevdim.
10- Görünmeyen misafir : Yine bir ispanyol filmi. Başından sonuna ne olduğunu bir türlü anlayamıyorsunuz ve final, beklenmedik bir final.
Bu arada iki diziyi tavsiye etmiştim.
Tekrar edeyim..
1- La Valla
2- El doserden que dejas
Hepinize keyifli seyirler…

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN