Menu

Film : 9 Film yorumu

Bu aralar diziler, siyaset, günlük yazı derken sizlere çok fazla film bilgisi veremedim, ama seyretmediğimden değil, haftada ortalama 15 20 film hala seyrediyorum, sadece yazmak için zaman bulamadım smile emoticon

O yüzden bu akşam size 9 tane film bilgisi yazacağım, hepsi vizyon filmi değil tabi, şahsi görüşlerimdir, aynı filmler için sizler farklı görüşlere sahip olabilirsiniz tabi ki.

1- John Wick : Benim gibi Keanu Reeves’in hiç bir filmini kaçırmıyorsanız, bunu da kaçırmamalısınız, akıcı ve oldukça hareketli, bol kavgalı bir film ama her zamanki gibi nefes almadan seyrediyorsunuz.

2- Gone Girl – Kayıp Kız : Ben Affleck’in bir filmi, açıkçası film biraz sıkıcı gibi başlasa da, hatta sonunu tahmin ediyorum ben bu filmi dediğiniz anlar olsa bile, sonunda biraz şaşıracağınız ve özellikle ortasından sonra bayağı bir heyecanla takip edeceğiniz bir film, sanıyorum bir dalda Oscar’a da aday oldu.

3- I Origins : Aslında çok ilginç bir film, öyle çok çok meşhur olmuş oyuncuları yok ama filmin konusu ve sonuçları çok ilginç, baştan biraz sıkılsanız da sonlarına doğru dur bakalım ne olacak, ne çıkacak diye beklediğiniz bir film.

4- PK : Bu filmler içinde benim 1 numaram, muhteşem replikler var. Komik, düşündürücü ve eğlenceli, ben çok beğendim.

5- Takip 3 : Liam Neeson’un seri filminin üçüncüsü. Valla bu adamı durdurmak neredeyse imkansız, yine aile işleri ve yenilmeyen armada. Akıcı ve son derece hareketli, aksiyon sevenler için tavsiye ederim.

6- Vice – Yardımcı : Başrolde Bruce Willis’i görünce güzeldir dedim ama o kadar güzel bir film olmadığını düşünüyorum, tamam hani seyredilir, konu da ilginç ama nasıl diyeyim çok amatör kalmış bir film gibi geldi bana.

7- Cake : En çok sevdiğim, beğendiğim, komedi filmlerinin bence en iyi oyuncularından Jennifer Aniston baş rolde ve benim için bir hayal kırıklığı, belki DRAM filmlerini çok sevmediğimden, ama çok sıkıldım gerçekten. Yine de Jennifer sevenler için seyredilebilir belki.

8- Kill the Messenger : Bu bölüm içinde beğendiğim filmlerden bir tanesi ama çekimleri veya kaydı çok kötü, konusu oldukça iyi, oyuncular da fena değil ama hani o profesyonel çekimler pek olmamış. Yine de sürükleyici bir aksiyon filmi.

9- Bir küçük Eylül meselesi : Bu grubun içinde seyrettiğim tek türk filmi, Pınar’da vardı seyrederken, filmin sonuna kadar ne oldu, ne olacak sorusunu sora sora filme konsantrasyonumuzu kaybettik. Çekimler falan güzel ama işte olmayan bir şeyler var, çekimler mi diyeyim, oyuncular mı diyeyim, bilmiyorum ama çok amatörce bir film gibi geldi bana.

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN