Menu

Devam eden 25 Dizi ve Yorumlarım ….

 1. TYRANT / Politik – Gerilim : Şu anda benim bir numaram diyebilirim, çok iyi işlenen bir konu, oyuncular mükemmel, 2. Sezonu olması nedeniyle yeni dizi arayanlar hemen birinci sezondan başlayabilir.
 1. ZOO / Gerilim : Yeni başladı, ilk bölümü çok iyiydi, sıkı bir dizi olacak gibi gözüküyor.
 1. HUMANS / Bilim – Kurgu : Büyük bir beğeniyle seyrettiğim bir dizi, yeni başladı sayılır, üçüncü bölüm oynuyor. Konu da güzel, oyuncular da, ingiliz dizisi olmasına ragmen, başarılı buldum.
 1. PROOF / Bilim – Kurgu – Tıp : Aslında çok başarılı olacağını düşündüğüm bir dizi, ilk iki bölümde biraz ağır ilerledi ama hızlanacak gibi, ölümü araştıran bir doktorun hikayesi ama öyle korkunç sahneler yok, daha çok sprektüel bir şekilde aktarılıyor, tavsiye ederim.
 1. THE WHISPERS / Bilim – Kurgu : Beğendiğim diziler içinde yer alıyor. İlk beş bölümde olaylar oldukça ilginç bir şekilde aktarıldı ve bir sürü hala çözülemeyen olay var, keyifli bir dizi, yeni dizi isteyenlere tavsiye edebilirim.
 1. RIZZOLI & ISLES / Polisiye : Sezonu başladı, bu kadar tutulmasında oyuncuların rolü çok fazla, çok sevimli, esprili bölümler oynuyor. Bence hiç sıkılmadan hatta eğlenerek seyredebileceğiniz ve takip edebileceğiniz bir dizi.
 1. EXTANT / Bilim – Kurgu : Sezonu başladı, ilk bölümde kaldığı yerden devam ediyor, oyuncular çok iyi olunca ve konu da ilginç olunca dört gözle beklenen bir dizi oldu.
 1. MURDER IN THE FIRST / Polisiye : İlk sezonunu çok beğenmiştim, ikinci sezon da aynı tempoda başladı, belli bir hikaye ritmi var, yani bir bölüm kaçırdınız mı bir çok olay kaçırmış oluyorsunuz, beğenerek takip ettiğim diziler arasında.
 1. THE BRINK / Komedi : Genelde komedi dizilerini takip etmiyorum, bun da yeni başlayan bir dizi olarak görüp, seyretmeye başladım ama çok hoşuma gitti, o klasik komedi filmlerinden değil, bence bir deneyin, beğenecekssiniz. Henüz ikinci bölüm oynadı.
 1. THE LAST SHIP / Aksiyon : Sezonunu heyecanla beklediğim bir diziydi, bir çok konu açıkta kalmıştı, önce çekilmeyecek dendi, sonra başlandı ve yayına girdi. Sevdiğim dizilerden
 1. THE TRUE DETECTIVE / Polisiye : Aslında 3. Sezon diyor ama aynı oyuncular değil sanırım, yeni bölümlerde en sevdiği aktörlerden Colin Farrel var, ancak geçen bölümde bir şok yaşadım, bakalım ne olacak.
 1. DEFIANCE / Bilim – Kurgu : Bence dalında en başarılı dizilerden birisi, 3. Sezonu oynuyor ve ilk iki sezona göre çok başarılı bir giriş yaptı, dördüncü bölüme geldi ama heyecan aynen devam ediyor ki gelecek bölümler daha heyecanlı olacak gibi.
 1. GRACELAND / Aksiyon – Ajan : En sevdiğim diziler arasında, 2. Sezon bittiğinde inşallah devamı gelir demiştim, geldi de. Hani yeni dizi arayanlara birinci bölümden itibaren tavssiee edebilirim, öyle çok hızı bir temposu yok, gençlik dizisi gibi bir dizi.
 1. DARKMATTER / Bilim – Kurgu : Başarılı bulduğum bir dizi, uzayda hafızasını kaybetmiş 6 kişinin bir gemi içinde mücadelesi, takip edileebilir nitelikte ve sonlarıını genelde bir sonrakini kesin kaçırmamam lazım şeklinde bitiriyorlar.
 1. UNDER THE DOME / Bilim – Kurgu: 3. Sezonu oynuyor, ilk iki sezona göre biraz daha karmaşık başladı, zaten anlaması zor bir diziydi, daha da zorlaşmış, ama oyuncuları ile ön plana çıkan dizilerden.
 1. SUITS / Mahkeme – Avukat : Ssezonu başladı, bence alanında en iyi dizlerden birisi, bir diğeri de The Goodwife. Her bölüm kendi içinde ayrı gibi gözükse de, alttan alta takip ettiği bir konu var.
 1. ROBOT / Bilim – Kurgu : İlk bölümde karar veremedim, olaylar ilginç bir şekilde aktarılıyordu, sonra uuun bir süre ses çıkmadı, herhalde beğenilmedi darken ikinci bölüm yayınlandı, bence takip edilebilir bir dizi.
 1. SCREAM / Gerilim : Filmlerinden sonra dizisi başladı, aynı gerilimle başlayan ilk bölümünü beğendim, bakalım filmdeki, gerilimi diziye de taşıyabilecekler mi.
 1. MAJOR CRIMES / Polisiye : Yeniden devreye verildi, ben farklı zamanlarda, farklı bölümlerini izlemiştim, şimdi en baştan başladılar, takip ediyorum bakalım.
 1. TEEN WOLF / Gerilim : Sezonu başladı, işler atrtık iyice karıştı, Alfalar, Betalar derken, yeni bir şeyler uydurdular, devam ediyoruz izlemeye.
 1. FALLING SKIES / Bilim – Kurgu : Sezon başladı, ilk bölüm gayet güzeldi ama aynı konudan sıkıldım artık, bakalım yeni sezonda konularda farklılık yaratacaklar mı.
 1. STITCHERS / Bilim – Kurgu : Yeni başlayan dizilerden, beşinci bölüme kadar geldi ama nedense ben pek ısınamadım, yine de öncelikler listemde değil ama takip ediyorum.
 1. HANNIBALS / Cinayet – Gerilim : Aslında Amerika’da yayından kaldırıldığı yazıılıyordu ama biz de devam ediyor demekki. İlk sezon çok güzeldi, ikinci şöyle böyle, bu sezonu hiç anlamadım, ilk iki bölümü seyrettima ve iyice dağıldım, devam eder miyim bilmiyorum.
 1. SALEM / Fantastik : Yani oyuncularını çok beğendiğim için seyrediyorum ama böyle kanlı, zombili, vampirli dizileri sevmeyenler hiç başlamasınlar, 2. Sezon birinciye nazaran daha bir kanlı.
 1. KILLJOYS / Bilim – Kurgu : Uzayda polislik tarzı görev yapan Kılljoyların maceraları, iki bölüm oyandı, fena değil ama hani öyle kesin seyredin diyeceğim bir dizi değil, elinizde dizi kalmadıysa başlayabileceğiniz bir dizi.

 

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN