Menu

Ben artık bir Whiteman’im..

Ben artık bir Whiteman’im ….

Sakın yanlış anlaşılmasın, ırkçılık anlamında demiyorum, aşağıdaki yazıyı okuyunca anlayacaksınız neden öyle dediğimi..

Dün Havaalanından çıkınca, buradaki Distribütörümüz Richard, beni karşılamaya geldi, paylaşmıştım, öyle güzel bir jest yapmışlar ki, çok hoşuma gitti.

Sonra otele gideceğimizi düşünürken, havaalanı Polisinin oraya geldik, sen otur arabada dediler, hemen geliyoruz.

On, on beş dakika bekledim, sonra beni çağırdılar, onlar çıktı, Havaalanı Polis Şefi bana sorular sormaya başladı, adın ne, hangi firmada çalışıyorsun, ne yapmaya geldin, vs gibi, şaşırdım önce, anlayamadım ama sorulara yanıt verdim.

Sonra çıkabilirsin dedi, Richard’ı tekrar çağırdı, 5 dakika sonra tekrar beni çağırdı.

Bir de şahit gibi bir başka polis çağırdı ve ona not almasını söyledi.

Söyledikleri aynen şöyle…

ESL firmasından Richard Zigli, Türkiye’den ASİS firmasından Haluk İlhan’ı davet ettiklerini, burada birlikte iş yapacaklarını, GANA’da olduğu sürece Haluk İlhan’ı tamamen güvenli bir şekilde yalnız bırakmayacaklarını ifade etti, WHIITEMAN’de aynı şeyleri söyledi. Bu dakikadan itibaren Whiteman ESL firmasının koruması altındadır, dönene kadar bu ESL firması tarafından güvenliği sağlanacaktır. İki günde bir ESL firması Polise bilgi verecektir.

İnanamadım, meğer Richard benim gelişimi Ticaret Bakanlığına bildirmiş, onlar da her türlü önlemi alması için Polisi arayıp, ESL friması ile konuşmalarını ve nahoş bir hadise yaşanmamasını istemişler.

Bir Whiteman olarak bu uygulamaya hayran kaldığımı ifade etmeliyim.

Çok hoşuma gittiği için sizler ile de paylaşmak istedim …

Sevgilerimle,

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN