Menu

25 Eylül 2015 : 9 Vizyon Filmi yorumu

Ara bir FİLM raporu vereyim, belki vakti olanlardan seyretmek isteyen olabilir eğer seyretmedikleri varsa.

Filmleri kendi beğeni sırama göre yorumlayacağım.

1- SPOOKS : Çok beğendim, başrolde ise Snow var 🙂 Yani Kit Harrington. CIA tarafından aranan ve MI5 tarafından yakalanan bir terörist ( tabi ki Müslüman ) ve onun kaçısından sonra yakalanması için verilen mücadele. Güzel bir aksiyon filmi tavsiye ederim.

2- LIMITLESS : Seyretmeyen kaldı mı bilmiyorum, ben ilk çıktığında seyretmiştim, çok da beğenmiştim. Şimdi DİZİSİ başladı ve yine Bradley Cooper var, ancak baş rolde değil. Dizisini seyredince bazı sahnelerini unuttuğumu gördüm ve filmi bir kere daha seyrettim. Yine aynı etki, mükemmel bir film. Seyretmeyen varsa KESİNLİKLE tavsiye ediyorum. Sonra da hemen dizinin 1. Bölümünü seyredin derim.

3- SELFLESS : Oyuncular müthiş, Ben Kingsley ve Ryan Reynolds. Konusu ölmeden evvel daha genç bir bedene girmek, Güzel bir aksiyon filmi tavsiye ederim.

4- HIT MAN – Agent 47 :Tam bir ölüm makinesi, sahne çekimleri müthiş. Tabi böyle bir ölüm makinesinin sahnelendiği filmde de saçmalıklar çok ama yine de seyredilebilir bir film olmuş. Ben beğendim.

5- ALEV DENEYLERİ : Labirent filmini seyrettiyseniz bu devamı. Baş rolde yine TEEN WOLF dizisinden tanıdığımız Dylan O’Brien oynuyor. labirentin devamı şeklinde, heyecanlı, aksiyon dolu bir film.

6- NİYAZİGÜL DÖRTNALA : Ata Demirer ve demet Akbağ işbirliği devam ediyor. Eyvah eyvah kadar güzel bulmadım, esprili güzel sahneleri var ama hani gülümsedim sadece, kahkaha atacağım bir sahnesi olmadı. Yine de çok kötü değil diyeceğim. Ama gidip sinemada seyredecek kadar da güzel değil. Çok daha güzel filmler var.

7- GÖREVİMİZ TEHLİKE 5 : Yine benzer bir film, yine aynı konular, yine bir türlü nasıl yapıldığını anlayamadığımız saçma oyunlar ve sahneler. ha seyrediyoruz tabi ama o kadar abarttılar ki artık. Yani seyredilebilir mutlaka ama hani daha ayağı basan çok güzel filmler var ama tabi onlarda Tom Cruise oynamıyor.

8- FANTASTİK DÖRTLÜ : Marvel bu işi biliyor cidden, o karakterleri senelerdir kullanıyor, öncesi , sonrası, daha sonrası, daha öncesi. Film çekimleri güzel, oyuncular da iyi ama bir şeyi anlamadım, Yanan Adam bizim bildiğimiz Kaptan Ameriakaydı, bütün seride de öyle çekildi, şimdi o nasıl birden renk değiştirdi. Seyretmediyseniz bir şey kaybetmezsiniz diyeceğim bir film ama eminim çocuklar çok sevecektir.

9- FANTASTİK DÖRTLÜ – Gümüş Sörfcü : Bakın bu çok güzeldi, zaten bir arkadaşım tavsiye etmiş, onu seyrederken daha çok keyif aldım, Eski olmasına rağmen, daha etkili ve sürükleyici geldi bana.

Şimdilik bu kadar, ama daha önümde kocaman bir 3 GÜN var, onları da Pazar akşamı yazacağım….

Sevgilerimle …

171740.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx Fantastik-Dörtlü-2015 images (1)

images (2) images selfless-poster04

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN