Menu

Türkiye’nin kaderi … Her şey bitti mi?

Türkiye’nin kaderi, 7 Haziran Seçimlerinde AKP’ye oy vermeyen %10 luk bir kesimin ve gerçekten Vatanını , Atatürk’ü seven, Cumhuriyete inanan Ülkücülerin elindedir.

Çok net biliyoruz ki, 7 Haziran’da AKP’nin oylarında yaşanan düşüşte bir çok faktör vardı, akıl-selim sahibi insanlar, AKP li de olsalar gidişata bir anlamda DUR demek isteyenler 7 Haziran’da gerekli dersi verdiler.

O günleri anımsayın, Sayın Cumhurbaşkanı 4 gün ortalarda gözükmedi, AKP panik yaşadı.

AMA maalesef MHP’nin uzlaşmaz tutumu ile büyük bir şans kaybedildi ve o AKP’ye oy vermeyen AKP ‘liler gördüler ki, AKP dışındaki partiler yan yana bile gelemeyerek Türkiye’yi kaosa götürecekler.

1 Kasım’da da bunun faturasını kestiler..

Şimdi o %10 luk kesim bence hala fikrini değiştirmedi, hala AKP nin içinde #HAYIR diyecek ciddi bir kesim olduğuna kesinlikle inanıyorum.

Oradaki eksikliği bugün hiç birimizin hiç bir şekilde anlamadığı Sayın Bahçeli MHP oyları ile doldurmaya çalışıyor, çalışacak.

MHP senelerin partisi, ÜLKÜDAŞLARIN partisi, ben de bir çoğunun böyle bir teslimiyeti kabullenmediğine inanıyorum. Hiç bir MHP linin, gerçek bir MHP linin çıkıp bugün AKP’nin bu Başkanlık sistemini yürekten onaylayacağına inanmıyorum.

Siyasilerden bahsetmiyorum, onlar Genel Başkan peşinde gidebilir ama HALKIN kimseye eyvallahı yoktur, kendi düşünür ve karar verir ve MHP li arkadaşlarımın tutup bu referandumda evet diyeceğini sanmıyorum.

O yüzden her şey bitmiş değil…

Bakmayın siz %70 %80 EVET çıkacak diyenlere…

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN