Menu

Gündem … 7 Mart 2016

Günaydın Arkadaşlarıma,
 
Kısa kısa düne bakalım birlikte …
 
1- Üçüncü köprünün son bölümü dün takıldı ve iki yaka üçüncü kez birleşti. Doğa katli, rantlar hep konuşulacak, bir çözüm oldu mu göreceğiz ancak EMEĞE de saygı duymak lazım. Bu kadar kısa sürede böyle bir körü yapmak hiçte kolay değil, bu başarısından dolayı bu köprü için vergiler ödeyen halkımızı ve bu köprüyü yapan Hükümeti kutluyorum.
 
2- Babek Zencani, bizim Vatansever ve Türkiye ekonomisini ayakta tutan Reza Kardeşimizin ortağı, İran’da ” Devleti 2,8 milyar dolar ” dolandırmak suçundan idama mahkum edildi.
 
3- Boydak Holding Üst düzey yöneticileri tutuklandı. Bakalım Sayın Abdullah Gül ne diyecek bu tutuklamalara, en kısa zamanda rencide edilmeden serbest kalırlar diyordu.
 
4- Zaman gazetesine kayyum ataması için AB ve ABD aynı mesajları tekrarladı, yani değişen bir şey yok, yola devam. AB ve ABD ve diğerleri kınasın dursun, Türkiye artık bu kınamaları dikkate falan almıyor, daha önce de almamıştı zaten.
 
5- Sosyal Medyada hakarete artık anında dava açılabilecek, teknoloji gelişiyor, yani hakaret ettin mi sen daha silemeden Noterler anında tespit edecekler. Çok gelişiyoruz çok …
 
6- Antalya’ya gelen turist sayısı çok korkutucu. Sadece Ruslar değil, bütün ülkelerden ciddi bir eksilme var, ülke ülke çıkartmışlar ve sadece Şubat’taki kayıp %40.
 
7- Siyasiler yeni bir gündem yarattılar kendilerine, Dokunulmazlık. Onunla yatıp, onunla kalkıyorlar, ben bildim bileli bu tartışılır ve sonunda hepsi birden anlaşıp bunu kaldırmazlar. Şimdilik oynuyorlar kendi aralarında.
 
8- Sevgilisi ile barışmaya POMPALI tüfek ile giden genç, barışamayınca sevgilisini pompalı tüfekle yaraladı ve sonra da kaçtı. şaşırdık mı .. Hayır tabi ki … Pompalı tüfek artık geleneksel kadın öldürme silahı oldu, sokakta satılıyor herhalde …
 
9- Bir başka haber, hem de Ankara’da .. Alacak 7 verecek davası kanlı çatışmaya döndü, tam 28 yaralı …. Zannedersin ki eski Teksas’ta yaşıyoruz, herkeste silah, herkeste pompalı …
 
10- Fenerbahçe ezdi geçti, bizimkiler yine kayıp, Beşiktaş ise bugün oynayacak. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki rekabet keyifli, her ikisi de bizimle oynayacak, şimdiden hanelerine üçer puan yazsınlar, biz bu sene CÖMERTLİK kupasını alacağız….
 
Kısa kısa günün özeti budur ….
 
Hepinize çok güzel ve keyifli bir HAFTA dilerim….
 
Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN