Menu

Gündem … 22 Mart 2016

Günaydın Arkadaşlarıma,
 
Bana yine seyahat gözüktü 🙂 Öğleden sonra Milan’a uçuyorum, Cuma sabahına kadar yokum, yani Cuma sabahı Günün Getirdiklerinde görüşeceğiz.
 
Bugün hiç şüphe yok ki herkes Reza’yı konuşacak, biliyorsunuz Amerika’da tutuklandı kendisi.
 
Reza’nın tutuklanmasının nedeni Türkiye’yi dolandırmak değil, çünkü biz onu akladık, parasını faizi ile birlikte geri ödedik, hatta ona Devletimiz, Başbakan Yardımcımız eliyle ödüller verdik. Yani bize göre o bir VATANSEVER.
 
Ama işte elin Amerikalısı öyle düşünmüyor, diyor ki ” Reza kardeşimiz, 2010 – 2015 seneleri arasında İran ambargosunu ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekarlığı ve karapara aklamak suçundan tutuklanmıştır. ”
 
Ne kadar AYIP?
 
Eyyyyy Amerika, sen kimsin ya, sen kimsin, Reza gibi Türkiye ekonomisinin kalkınmasına yardımcı olan bir vatanseveri nasıl tutuklarsın, adam İHRACAT şampiyonu olmuş….
 
Bakalım bundan sonra ne olacak…
 
Arkasından bir şeyler çıkar mı, Reza konuşur mu, önüne kimlerin yattığından bahseder mi, yoksa Türkiye Hükümeti sevgili Reza’sının arkasında mı durur, yoksa onu vatan haini mi ilan eder.
 
Şimdi en yakın zamanda Acun’dan hemen bir Ebru programı rica ediyorum, biraz ağlasın, benim Reza’mı haksız yere tutukladılar falan desin, bizim Türk Halkı çok sever bu durumları.
 
Hiç bir şey çıkmaz diyen var, her şey ortaya dökülür diyen var, Sayın Cumhurbaşkanımız halleder bunu da diyen var …
 
Ama şu bir gerçek ki Paralel Amerika’lılar harekete geçmiş durumda, hele o YILDIZ falan dedikleri Baş Savcı Preet Bharara yok mu, cemaatin önde giden adamıdır.
 
Reza’cığımın başı dertte gibi ama o gösterdiği vatanseverlikle, ihracat şampiyonluğuyla bu işten de sıyrılır diyen de çok…
 
Hatta Amerika’lıların bir ÖZÜR eşliğinde kendisini tekrar salıvereceklerine inanan da çok …
 
Bakalım göreceğiz …
 
ABD Adaleti ve Hukuk sistemi ne diyecek bu işe …
 
Tabi iş sadece Amerika ile bitmiyor, bunun bir de İran bacağı var, malum ortağı İDAM cezası aldı …
 
İlginç günler geliyor…
 
Bekleyelim, görelim …
 
Herkese güzel bir gün dilerim…
 
Sevgiler & Saygılar

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN