Menu

Dizi tavsiyesi .. TYRANT

TYRANT dizisini seyrediyor musunuz bilmiyorum.

Eğer seyretmiyorsanız hemen Sezon 1 den başlamanızı öneririm, çünkü şu anda Sezon 3 oynuyor ve son bölümlere yaklaşılıyor.

Konusu çok ilginizi çekecek, GEZi olaylarından sonra yaşanan olaylar hatta sırasında yaşanan olaylar ve sonrası Suriye – Irak – İŞİD ve benzer çağrışımları göreceksiniz.

Acımasız ABD ordusunu, canlı bombaları, namaz kılan insanların birbirini nasıl öldürdüğünü, öldürmeyi planladığını.

Bunun yanında son derece demokratik bir insandan nasıl bir diktatör çıktığını, olayların insanları ne tarz kararlara doğru ittiğini göreceksiniz.

Müthiş aşk hikayeleri göreceksiniz, yaşamları alt üst eden eşcinsel aşkları, söz konusu siyaset olunca doğruların nasıl yanlışa döndüğünü göreceksiniz.

Bazı sahneler evet taraflı gözükebilir, sonuçta ABD yapımı bir dizi, yönetmeni de İsrail’li… Bazı sahnelerde müslümanları acımasız gösterildiğine rastlayabilirsiniz ama aynı ölçüde Batı ve ABD içinde acımasız sahneler var.

Özetle sevgili arkadaşlarım, hani yerinize çakılı kalıp nefes almadan bir dizi izlemek istiyorsanız hemen TYRANT’a başlayın derim.

Bugün yaşadığımız olayları çok daha iyi analiz etmenizde yardımcı olacak. Bir Orta Doğu Ülkesi ABD olmadan nasıl bu kadar güçsüz olabilir göreceksiniz. Yine bu tip küçük ülkelerde ABD’nin nasıl cirit attığını, hem hükümetleri hem Terör örgütlerini nasıl örgütlediğini göreceksiniz.

Bu arada çok sıkı bir oyuncu kadrosu olduğunu da ilave etmeliyim.

Dedim ya, ben sıkı bir dizi istiyorum diyorsanız, TYRANT’ı tavsiye ediyorum.

Bu tip dizileri sevenler, seyretmeye başladıklarında ne demek istediğimi anlayacaktır….

Keyifli seyirler dilerim …

Sevgilerimle,

Benzer Yazılar

YORUMUZU BIRAKIN