Bugün hayatımdaki BEŞ Önemli Annenin Anneler Gününü kutlayacağım.

Öncelikle Canım Annemin, benim biricik annemin, hayatımda ne kadar yanlışlar yapsam da, çıkılmaz yollara girsem de her zaman, her şekilde, her durumda yanımda olan, sevgisini benden bir saniye bile esirgemeyen CANIM ANNEMİN, seni çok ama çok seviyorum anneciğim.

Sonra çocuklarına mükemmel bir annelik yapan sevgili KIZ KARDEŞİM Sibel’in Anneler Günü kutlu olsun, zor zamanlarımda her zaman yanımda olan Canım Kardeşim seni de çok seviyorum.

Sonra hayatımda en çok sevdiğim kişiyi bana veren Hazar’ın annesi Sevgili Hülya, Anneler Günün kutlu olsun, eğer bugün oğlum bir yerlere gelebildiyse, bugün ailesine, sevdiklerine, arkadaşlarına bu kadar saygılı ve sevgi dolu bir genç olmuşsa senin payın çok ama çok fazla.

Sonra bana her zaman Annem kadar yakın olan, beni çocuklarından hiç ayırt etmeyen canım TEYZEM, teyzeciğim seni o kadar çok seviyorum ki, iyi ki varsın.

Son olarak, hayatımda 9 senedir birlikte olduğum, mükemmel bir ANNE olan canım Sevgilim Pınar. Hem bir iş kadını, hem sevgili, hem Anne olmak hiç kolay bir şey değil, o bunu mükemmel başardı ve başarıyor. Canım Sevgilim Anneler Günün kutlu olsun.

Son olarak diyorum ama SON hiç gelmiyor:)

Bütün ANNELERİN ve ANNE adaylarının ANNELER GÜNÜNÜ kutlarım, Annesini kaybetmiş arkadaşlarıma BAŞ SAĞLIĞI diliyorum, Canım Anneleri nur içinde yatsınlar, hiç üzülmesinler, onlar bu dünyada veya başka bir yerlerde HEP BİZLER ile beraberler…

Sevgiler & Saygılar

1 8 11 18 19 20 24 25 30 31 32 33 34 35 42 43 44 45 48 49