GENEL

Asis Tayland ve Kolombiya’da …

1843 defa okundu Yorumunuzu yazın

Sevgili Arkadaşlarım,

Geçenlerde sizinle Fransa’ya yaptığımız TEKNOLOJİ SATIŞI haberini paylaşmıştım, sizler de sağ olun çok ilgi göstermiştiniz.

ASİS’te tamamen Türk Mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen bu cihazımız şu anda Dünyada bir çok yerde çalışıyor, her geçen gün yeni pazarlar arıyor ve satmaya çalışıyoruz.

Gerçekten çok ciddi çalışmalar yapıyoruz, koşturuyoruz ve bunun da karşılığını alıyoruz.

Bu akşam Allah kısmet ederse Bangkok’a uçuyoruz, teknolojimizi ve ürünümüzü Bangkok’a sattık, saha denemeleri ve eğitim vermek için gidiyoruz.

Ama Bangkok ile bitmiyor, oradan dönüp bir gün sonra Kolombiya’ya uçuyoruz ve oradaki müşterimize eğitim verip, sahada birlikte çalışmalar yapıyoruz.

Anlayacağınız oldukça yoğun ve uzun bir seyahat planımız var. Dolayısıyla en azından sabahları Günaydın Arkadaşlarıma ksımı, Özlü Sözler, Güzel kareler yaklaşık iki hafta sizler ile birlikte olmayacak.

Ancak tabi elimden geldiği kadar, zaman bulabildiğim kadar fotoğraf çekip sizler ile paylaşmaya çalışacağım.

Bu dönemde inşallah BARIŞ ülkeme uğrar, yaşadığımız şu sıkıntılı dönem inşallah kısa zamanda biter, Öyle veya böyle geniş katılımlı bir Hükümet kurulur da, en azından ortam biraz yumuşar.

Bugün Türkiye’nin gereksinimi, BARIŞI düşünen insanların her zaman daha fazla olması, sağ duyunun galip gelmesi.

Hepinize kocaman sevgilerimle.

Sağlıcakla kalın ….

Yazar Hakkında

Haluk İlhan

BEŞ YÜZ küsur yazı yazmışım, beni tanıyarak okuyan, hiç tanımadan okuyan bir çok arkadaşım, okuyanım olmuş. Yine katıldığım sosyal medyada Haluk İlhan olarak tanıyan, seven arkadaşlarım var.

You must be logged in to post a comment Login

Bir Cevap Yazın