Bizim 100. ayımız, sizin 14 Şubat Sevgi Gününüz kutlu olsun ..

Benim bu ayın 14 ü olan yazılarımdan bıktınız biliyorum 🙂 Ama bu sefer DALYA diyeceğimiz için ÖNEMLİ 🙂

Bilen çok arkadaşım var, hatta paylaştığımız birlikte fotoğraflarımıza bizi hiç tanımadan çok güzel yorumlar yazan arkadaşlarımız var, herkese çok teşekkür ediyorum.

Tam 100 ay, yaklaşık 8 sene 4 ay ediyor, birlikteyiz…

14 Şubat günü bizim için sadece bir tesadüf, biz her ayın 14 ünü 1. ayda kutlamaya başlamıştık, sonra 2.ay, 3. ay derken, bu ay 100. ayımız ve sevgililer gününe denk geldi.

Pınar ile aslında 2006 senesinin Ağustos ayında benim organize ettiğim bir tekne turunda tanıştık, birbirimizi hiç tanımıyorduk, o zaman cember.net‘te organizasyonlar düzenliyordum, onun da canının sıkılıp hadi ben de katılayım dediği bir tur, daha önceki hiç bir organizasyonumuza katılmamış, yani KADER ağlarını örmek için, bu Tekne Turunu beklemiş anlaşılan.

Ya da birbirimizin FITRATINDA mı varmışız demek lazım acaba 🙂

Sonra bir kaç kez arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılara, ocakbaşına geldi, sonra biz bir kaç beraber yemeğe çıktık ve 14 Ekim 2006’da birlikte olmaya karar verdik, o yüzden ayın 14 lerini kutluyoruz smile emoticon

Birbirimize iyi geldik, aslında ikimizde baskın karakteriz, lider ruhluyuz, anlaşamadığımız zamanlar da oldu ama biz birbirimizi git gide daha çok sevdik ve bir çok yönümüzü karşılıklı törpüledik, ya da anlayış gösterdik diyelim.

Zorluklarımız olmadı mı oldu, sıkıntılı anlarımız olmadı mı oldu, ama bir şekilde çözdük, 100 ayda inanın bana çok ama çok az küs kaldık, birbirimizin yaşamına hep saygı gösterdik.

Daha fazla uzatmayayım, nice 100 aylar diliyorum birlikteliğimize, çok keyifli anlar yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz ve eminim daha da yaşayacağız.

Ancak bu ilişkimizde, bizim kadar sevdiğimiz arkadaşlarımızın da rolü çok büyük, onlar ikimizi de sevdi, benim arkadaşlarım Pınar’ı, Pınar’ın arkadaşları beni sevdi. O yüzden de onlar ile birlikte olmak bizim için hep mutluluk oldu. Her zaman yanımızda oldular. Hepinize buradan çok teşekkür ediyorum.

Birlikteliğe başlamak işin kolay tarafı, beğenirsin başlarsın, işin zor tarafı birlikteliği karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde götürebilmek, artılarımızı, eksilerimizi konuşabilmek, biz bunu becerebildik sanıyorum.

Nice 100 aylar bize, sizler ile birlikte, keyifli ve hoş anlar yaşamak ve şu kalan zamanımızı sinir, stres, saçmalıklarla geçirmek yerine, dingin, huzurlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek…

14 ŞUBAT’ınızı SEVGİLİLER GÜNÜ olarak değil, SEVGİ GÜNÜ olarak düşünerek hepinize çok açık bir şekilde sesleniyorum…

Sizleri SEVİYORUM.